Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
www.siennicki.pl
 

strona główna >>>

aktualności >>>

kim jestem? >>>

 

co ja na to wszystko:

słowniczek trudnych pojęć >>>

o polityce >>>

o demokracji >>>

o władzy >>>

o pieniądzach >>>

o religii >>>

co dalej robić >>>

 

muzyka >>>

galeria >>>

 

terminarz >>>

kontakt >>>

 

 

 

 

 

Motto: W wolnym państwie każdy obywatel może myśleć o czym tylko zechce i mówić co tylko pomyśli. (Spinoza)

Witaj na mojej stronie, czyli w miejscu, gdzie nie boimy się rozmawiać poważnie na poważne tematy...

Ciebie też Świat rozczarował? Życie zgotowane przez polityków przyprawia Cię o mdłości? Nie tylko nie jest dobrze, ale wyraźnie widać, że jest coraz gorzej? Nie wszystko jeszcze stracone... ;). Jest jeszcze ktoś, komu nie jest wszystko jedno. Jest jeszcze ktoś, kto nie może znieść i nie przechodzi obojętnie obok miłościwie nam panującego modelu świata, w któym rządzą prywatne kliki zbójów wszechświatowej finansjery, a politycy największych ugrupowań "cywilizowanej demokracji" chodzą na ich krótkiej smyczy. Dowody? Są ich tysiące: cała ta zgniłość, w której tkwimy, jest dowodem. Nie zauważyliście, że jeżeli na rozwiązaniu jakiegoś problemu nie da się zarobić - to ten problem w naszym świecie NIE ZOSTAJE NIGDY ROZWIĄZANY? Co sześć sekund statystycznie umiera dziecko z głodu, nędzy, albo na łatwo uleczalną chorobę... Setki milionów ludzi żyją za dolara dziennie, bez wody, bez szkoły, bez nadziei. A gdzie indziej setki ludzi w krawacie za $1200 decydują podczas weekendu o losach krajów i regionów. Tak to działa. Czy można było urządzić ten świat gorzej, jeszcze mocniej upokorzyć ludzi i jeszcze bardziej oddalić administrację od człowieczych problemów? Zapewne tak, ale trzeba uczciwie przyznać, że było by to niewyobrażalnie trudne.

Wprowadzamy Nowy Nowy Porządek Świata

Jest ktoś, kto nie może tego ścierpieć i nie zamierza tego nie mówić na głos. To właśnie ja ;). "Political correctness" to ja mam napisane na papierze toaletowym ;). Witaj na stronie, która - mam wielką nadzieję - wstrząśnie Twoim światopoglądem... o ile dotychczas "wiedzę" o Świecie czerpiesz z mainstreamowych mediów... Czytaj, póki władza nie uzna mnie za terrorystę i nie zaproponuje wiktu i opierunku na dwadzieścia lat ;).

Czy ohydne kłamstwa mogą lec u podstaw oficjalnej polityki państwa i bełkotu, jaki nieustannie dobiega z Głównego Chlewa? Oczywiście, że mogą, a co gorsza tak się właśnie dzieje. Miejsce przy korycie zobowiązuje. Zobowiązuje do lojalności wobec współtowarzyszy z tego, hm... refektarza. Niebywałe kłamstwa, którymi karmi nas władza, od rzekomej wolności, poprzez rzekomy wolny rynek, poprzez rzekomą kontrolę społeczeństwa nad własnym pieniądzem, a na rzekomych terrorystach i "świętej" wojnie z nimi kończąc mają - w opinii emitujących je idiotów - spowodować poparcie dla tych krwiożerczych pomysłów. Powód tego zakłamania jest zawsze ten sam: gigantyczne pieniądze, a właściwie ich posiadanie.

Niestety - całkiem sporo ludzi nie interesuje się przyszłością własną i swoich dzieci, a pod egidą obecnego okupanta (czyli nieformalnego rządu światowego) cała ludzkość już obecnie w zasadzie bankrutuje. Jeszcze kilka lat tej polityki i przekroczymy finansowy horyzont zdarzeń - punkt, zza którego (jak w Czarnej Dziurze) nie ma już powrotu do rzeczywistości. Pomyśl: skąd się wziął dług publiczny sięgający 80 000 PLN na każdego obywatela naszego kraju? Sam się ten kredyt zaciągnął? I co mamy w zamian? 10 000 km autostrad? Specjalistyczny szpital w każdej gminie i lekarstwa dla wszystkich chorych? Wykształcone społeczeństwo? Mieszkania dla każdej rodziny? Skromnych i uczciwych polityków i urzędników? Czas najwyższy na porządki w umyśle ;). New World Order came, but on You depend that not will enter ;).

Zapraszam do zakładki "co ja na to wszystko", gdzie szczegółowo opisuję, co ja na to wszystko ;).

 

 

... oczywiście w każdej chwili możemy pogadać także o rzeczach mniej poważnych ;).

 

[prace budo WWW lane trwają ;), dlatego chwilowo działają tylko niektóre podstrony]